1.) Zjistěte typ Vaší osobnosti
2.) Najděte ideální povolání
3.) Udělejte správné rozhodnutí

Test osobnosti - volba správného povolání

Chcete zjistit, které povolání je pro Vás to pravé? Pro jakou profesi máte nejlepší předpoklady a v jaké práci se skutečně seberealizujete? V tom případě, použijte tento profesionální test osobnosti, který Vám prozradí, pro jaké zaměstnání se skutečně hodíte. Navíc test pomocí speciální psychologické metody RIASEC určí i typ Vaší osobnosti.


Test osobnosti

Začít test

Podmínky použití

Tyto podmínky použití (“Podmínky použití”) se vztahují na používání webové prezentace umístěné na http://www.zkouskaosobnosti.cz/ a všech ostatních Administrátorových webových stránek, které odkazují na tyto podmínky.

Služba Premium SMS je poskytována pouze pro zákazníky mobilních operátorů se sídlem v České republice (T-Mobile, Vodafone, O2).

Uživatelé, kteří si přejí zobrazit výsledky testu umístěného na webové stránce Administrátora musí zaslat textovou zprávu obsahující klíčové slovo přiřazené ke službě Premium SMS. Alternativou je platba prostřednictvím PayPal za zvýhodněnou cenu.

Služba Premium SMS je zpoplatněna částkou 99 Kč za SMS. Uživateli je umožněno zasláním SMS (tvar SMS bez dočasného identifikátoru uživatele) získat přístup k výsledkům testu.  Tato možnost je dostupná po přihlášení k účtu uživatele, nebo ihned po vytvoření uživatelského účtu. Tyto služby jsou na sobě nezávislé a uživatel má možnost využít pouze jedné z nich nezávisle na druhé. Tato částka bude stržena z uživatelovy předplacené karty nebo účtu u poskytovatele mobilních služeb. Tato služba využívá jednorázové formy platby a uživateli nebudou účtovány žádné další platby ani předplatné služby.

Uživatelův mobilní účet musí mít umožněno zasílání Premium SMS.

Uživatel je zodpovědný za ochranu a bezpečné uchování svého uživatelského jména a hesla. Uživatel souhlasí, že všechny aktivity provedené skrze jeho účet jsou právně vztaženy na něj.

Uživatel bere na vědomí, že SMS služby mohou být kdykoliv nepříznivě ovlivněny problémy s uživatelovou mobilní sítí, včetně ale neomezující se na zásahy do sítě. Administrátor nenese zodpovědnost za ztrátu, poškození či výdaje vzniklé přímo či nepřímo uživateli v důsledku potíží způsobených mobilní sítí uživatelova poskytovatele mobilních služeb.

Administrátor respektuje osobní údaje uživatelů a zavazuje se jednat v souladu s příslušnými českými právními předpisy o ochraně osobních údajů.

Administrátor si vyhrazuje právo zasílat na emaily získané registrací na tomto portálu reklamní emaily na další služby. Email ze seznamu odběratelů lze však kdykoliv odhlásit klikem na odkaz uvedený dole v emailové zprávě a uživatel tak již neobdrží žádné další zprávy.

Kontaktní emailová adresa: work[zavinac]spalex.cz