1.) Zjistěte typ Vaší osobnosti
2.) Najděte ideální povolání
3.) Udělejte správné rozhodnutí

Test osobnosti - volba správného povolání

Chcete zjistit, které povolání je pro Vás to pravé? Pro jakou profesi máte nejlepší předpoklady a v jaké práci se skutečně seberealizujete? V tom případě, použijte tento profesionální test osobnosti, který Vám prozradí, pro jaké zaměstnání se skutečně hodíte. Navíc test pomocí speciální psychologické metody RIASEC určí i typ Vaší osobnosti.


Test osobnosti

Začít test

FAQ

Jak se zde mohu zaregistrovat?

Zcela jednoduše. Váš osobní účet Vám bude automaticky vytvořen po skončení testu. Díky němu se sem pak můžete kdykoliv vrátit, udělat si test znovu nebo si jen ověřit a zhodnotit své dosavadní výsledky.

Můžu zobrazit svůj výsledek opakovaně?

Ano. Po ukončení testu a vytvoření Vašeho osobního účtu, se Váš výsledek automaticky uloží a Vy si ho pak můžete znovu najít a zobrazit kdykoliv budete potřebovat.

Co ovlivňuje výběr povolání?

Volba povolání a budoucího zaměření je bezesporu jedním z nejdůležitějších životních rozhodnutí. Není tedy divu, že ji ovlivňuje celá řada nejrůznějších faktorů. Mezi nejtypičtější patří například prostředí, v jakém jste vyrůstali, o jaké zájmy, věci a koníčky se zajímáte nebo jak vysoké ohodnocení v práci očekáváte. Pokud jste tedy přišli na tyto stránky doposud nerozhodnuti, náš několikastránkový dotazník Vám pomůže poznat Vaši osobnost a přiřadit Vám práci, pro kterou se hodíte nejlíp.

Jaký charakter mají otázky v testu?

Podobných dotazníků najdete nejspíš mnoho. Tento se však od ostatních liší tím, že v něm prakticky nelze podvádět a otázky jsou zcela srozumitelné, takže se nemusíte obávat, že byste si svou odpovědí nebyli jistí. Výsledek testu je tedy skutečně objektivní.

Má pro mě test smysl, i když už jsem zaměstnán?

To, že už zaměstnání máte, při vyplňování dotazníku vůbec nevadí. Z výsledku můžete právě naopak zjistit, zda se svým současným zaměstnáním jen neplýtváte časem a svými schopnostmi a zda se pro Vás někde nenajde něco mnohem vhodnějšího.